درباره و ارتباط با ما

 

مجید تکلی هستم.

بیست سال اول زندگی من سخت گذشت. هدفی در زندگی نداشتم. نمی‌دانستم چرا درس می‌خوانم و قرار است به کجا برسم. این اول ماجراست. بی‌مهارتی در کنار بی هدفی خودش را بیشتر نمایان می‌کرد. صحبت کردن، سوال پرسیدن، ارتباط برقرار کردن برایم به شدت سخت بود. یک فرد کاملا خجالتی. فاجعه‌تر از آن این بود که هیچ اعتماد‌به‌نفس و عزت نفسی نداشتم.

به صورت اتفاقی با کتاب‌ها، سمینار‌ها و کارگاه‌هایی آشنا شدم و به تمرین و مطالعه آثار ارزشمند ایران و دنیا پرداختم. تمارین و چالش‌هایی که بابت آن سختی بسیاری کشیدم و بهای آن را نیز دادم. این مسیر سال‌ها زمان برد تا به یک فرد توانمند تبدیل شوم. اینک نه تنها عاشق خودم هستم، بلکه می‌دانم چه می‌خواهم.

این که از آن فرد خجالتی تبدیل شوم به این فرد که اکنون هستم،  ۵ سال طول کشید. ده‌ها میلیون تومان هزینه آموزش‌هایم شد. انرژی و گاها بهای سنگینی نیز بابتش پرداخت کردم. بسیار مسیر سختی بود،‌ ولی وقتی امروز خودم را می‌بینم، متوجه می‌شوم ارزشش را داشت.

به دلیل آموزش‌هایی که دیدم، عاشق آموزش دادن شدم. علاقه اصلی من روانشناسی شد. چون هم زندگی من را بهتر کرد و هم به‌وسیله‌ی آن

می‌توانم زندگی دیگران را بهتر کنم.

معنای زندگی و رسالت من آموزش دادن مهارت‌هایی است که به وسیله‌ی آنها زندگی باکیفیت‌تر و بهتری را تجربه خواهیم کرد.

برای همین مجموعه انسان توانمند را ایجاد کردم، تا به کمک آن آموزش‌هایی را خدمت مردم تقدیم کنم.

در این مسیر با ما همراه باشید تا در کنار هم زندگی پرتوانی را بسازیم. تا به جهت آن خانواده توانمند و کشوری توانمند داشته باشیم.

پیروز و توانمند باشید.

 

مجید تکلی

مدیر و موسس مجموعه انسان توانمند
 

همکاران مجموعه انسان توانمند

     

حساب‌های مجموعه انسان توانمند

 

تماس با ما

تک تک سوال‌ها، نظرات و پیشنهادات شما برای ما مهم است و همه آنها بررسی می‌شود.    

راه‌های ارتباطی با ما:

۱. پر کردن فرم زیر

۲. ارسال ایمیل: info@ensanetavanmand.com

۳. تلفن: ۰۹۰۳۷۷۶۴۱۱۱

۴. آی‌دی تلگرام: @poshtibaniET

   

پیروز، شاد و توانمند باشید