ویدیو انگیزشی «رویا»

ویدیو انگیزشی «رویا»

دیدن ویدیو و کلیپ‌های انگیزشی همیشه سبب بالارفتن انگیزه و انرژی می‌شود.

بسیاری از ما در زندگی با مسائل و مشکلات فراوانی برخورد می‌کنیم که انگیزه و روحیه‌مان را از دست می‌دهیم.

به عنوان انسانی توانمند باید بدانیم که نسبت به چه چیزها و چه کارهایی دوباره انگیزه و انرژی خودمان را بدست می‌آوریم. بهتر است لیستی از کارهایی که به ما انگیزه و انرژی می‌دهد را نوشته و در هنگام مسائلی که برای ما پیس می‌آید به آن رجوع کرده و دوباره قوای خودمان را بدست آوریم.

من چنین لیستی دارم و بیشتر از ده مورد از کارهایی که به من انرژی و انگیزه می‌دهد را یادداشت کرده‌ام.

همیشه زمانی که به مسئله و چالشی برخورد می‌کنم به این لیست رجوع کرده و با انجام کارهایی که نوشته‌ام دوباره احساس خوب در من به وجود می‌آید. یکی از این موارد برای من دیدن کلیپ‌های انگیزشی است.

بیشتر از سیصد ویدیو انگیزشی دارم و هر از گاهی به آنها رجوع می‌کنم و با دیدنشان احساس خوب و انرژی در من ایجاد می‌شود و دوباره به وظیفه اصلی و کاری که باید انجام بدهم می‌پردازم.

این ویدیو که در ادامه برای شما ارائه می‌شود یکی از بهرین ویدیوهای انگیزشی است که تا به حال دیده‌ام. یادم می‌آید این اولین ویدیویی بود که در این زمینه دیده‌ام.

به عنوان اولین ویدیوی انگیزشی احساس خیلی خوبی به این ویدیو دارم. اولین قدم برای رفتن در مسیر توانمندشدن بود. زیرا همیشه باعث حرکت و روحیه دادن به من شده است.

فکر کنم تاکنون بیشتر از صد بار این ویدیو را مشاهده کرده‌ام. به شما هم پیشنهاد می‌کنم این کلیپ را کامل ببینید و هر زمانی که احساس و روحیه خود را از دست دادید به این صفحه رفته و دوباره ویدیو را نگاه کنید.

امیدوارم در همه قسمت‌های زندگیتان انسانی توانمند باشید.

مجید تکلی هستم، مدیر و موسس انسان توانمند. یاد‌می‌گیرم و یاد‌می‌دم.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

۴ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. aamooze
  8:54 2018/10/07

  بدون رویا اصلا زندگی حال نمیده

 2. ReZa
  7:34 2018/10/10

  به یاد دارم که برای اولین بار این ویدیو رو باهم دیدم و چقدر به فکر فرو رفتیم و تصمیم گرفتیم که زندگی بدون رویا رو دنبال نکنیم. با آرزوی موفقیت برای شما و مجموعه انسان توانمند

  • مجید تکلی
   12:44 2018/10/11

   دقیقا. چه قدر خوب بود که اون روز این ویدیو رو دیدیم و بعدش با یه مدل فکری دیگه زندگی کردیم. نشونه‌ی خیلی خوبی بود. ممنونم از یادآوری اون روز خوب 🙂